Patikimas šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos projektavimas ir montavimas.

Ventiliacijos sistemosVentiliacijos sistemos gali užtikrinti didesnį darbingumą
Žemas darbo produktyvumas neretai yra susijęs su pernelyg užterštu patalpų oru, todėl ventiliacijos sistemos montavimas yra tiesiog būtinas, kada norima garantuoti pakankamą darbingumą. Tinkamos ventiliacijos įrengimas yra galimas visose patalpose, todėl verta pasikonsultuoti su specialistais, ir galėsite atrasti geriausius sprendimus.

Į ką svarbiausia atsižvelgti įrengiant ventiliaciją?
Vienas svarbiausių kriterijų yra tai, kad vienam žmogui būtų tiekiamas pakankamas oro kiekis. Paskaičiuota, kad vienam asmeniui turi būti tiekiama maždaug 36 m3/h oro: nors suaugęs žmogus sunaudoja 7-12m3/h oro, tačiau jį naudoja ir įvairus įrenginiai (pavyzdžiui, virtuvės gartraukis sunaudoja net 600m3/h). Taigi, nepakanka vien tik atverti langus, kad į patalpas patektų šviežio oro srautas, tad ventiliacijos sistemos įrengimas gali būti puikia pasirinkimo galimybe. Ventiliacijos įrengimas yra galimas įvairiose patalpose – tiek nuosavuose namuose, tiek ir butuose. Jei ventiliacijos montavimas yra atliekamas bute, tokiu atveju gali pasiteisinti sieniniai rekuperatoriai, kurių montavimui nereikia išvedžioti ortakių, tad darbai yra atliekami pakankamai greitai ir paprastai. Nuosavų namų vėdinimo sistemų įrengimas yra sudėtingesnis, montavimo darbai turėtų būti atliekami dar prieš atliekant namų apdailą. Jei vėdinimo sistemos yra įrengiamos ligoninėse, vaikų darželiuose, mokyklose, ir t.t., tikėtina, kad įvairios patalpos turės būti vėdinamos skirtingu intensyvumu, todėl svarbu pasirūpinti, kad vėdinimo sistema užtikrintų tinkamą oro judėjimą.

Ar ventiliacijos sistemos visada yra būtinos?
Paskutiniu metu naujai statomiems pastatams (renovuojamiems – taip pat) yra taikomi kur kas griežtesni energetinio naudingumo reikalavimai, ir dėl šios priežasties patalpos tampa kur kas sandaresnės. Nors šaltuoju metų laiku tai gali užtikrinti didesnę šilumą namuose, tačiau namus išvėdinti gali būti tikrai sudėtinga. Taigi, ventiliacijos sistemos montavimas yra tiesiog būtinas. Vėdinimo sistemos projektavimas ir įrengimas bus neprivalomas tada, jei namas yra pastatytas iš rąstų – mediena leidžia namams natūraliai vėdintos, todėl vėdinimo sistemomis netenka rūpintis papildomai. Pasikonsultavę su specialistais visada galėsite atrasti tinkamas galimybes, kurios tam tikrose situacijose galėtų labiausiai pasiteisinti. Galimybių turime tikrai daug, todėl kreipkitės į specialistus, ir jie galės jums patarti, ką vertėtų pasirinkti.

DMCA.com Protection Status