Patikimas šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos projektavimas ir montavimas.

Šildymo sistemosŠildymo sistemos: kokias pasirinkti?
Nuosavų namų gyventojams gana dažnai kyla klausimas, kokios šildymo sistemos galėtų būti geriausiu pasirinkimu, ir galimybių šiandien galima išvardinti ne taip ir mažai. Taigi, kokios jų galėtų geriausiai pasiteisinti?

Kietas kuras, granulės ar šildymas dujomis?
Visos šios trys pasirinkimo galimybės vis dar yra labai populiarios. Pigiausias šių šildymo būdų yra kietas kuras, tačiau šildymas tokiu būdu reikalauja nemažai dėmesio. Be to, tenka rūpintis, kur būtų galima sandėliuoti malkų atsargas, ir tai gali sudaryti tam tikrų nepatogumų. Granulinis šildymas yra brangesnis, tačiau papildyti granules tenka ne taip dažnai kaip malkas, o šildymas dujomis yra galimas ne visais atvejais – į namus turi būti atvestos gamtinės dujos. Tokio šildymo būdo kaina nėra labai maža, tad kartais tokios galimybės yra atsisakoma taupumo sumetimais.

Elektrinis šildymas
Elektriniai katilai yra labai patogūs naudoti, tačiau tokio namo šildymo sistemos pareikalauja nemažai išlaidų. Nors elektrinių katilų įsigijimas nepareikalaus didelių investicijų, tačiau vėliau namo šildymui teks išleisti gana nemažai pinigų. Taip pat gali būti pasirenkamas grindinis šildymas, kuris užtikrins optimalią namų temperatūrą bei saugumą. Tai yra modernus namų šildymo būdas, kuris pasirenkamas ir tada, kuomet ieškoma tinkamiausių estetinių sprendimų.

Rekuperacinė šildymo sistema
Rekuperacinio šildymo sistemos montavimas taip pat gali būti palankia pasirinkimo galimybe, kada norima užtikrinti optimalią patalpų temperatūrą. Kiekvienu atveju gali būti pasirenkami patys tinkamiausi rekuperatoriai, kurie geriausiai pasiteisintų tam tikrose patalpose. Norint užtikrinti patį geriausią rezultatą turi būti parengiama patalpų šildymo sistemos schema, ir tuo visada galės pasirūpinti specialistai. Palanku yra tai, kad rekuperacinė sistema galės ne tik užtikrinti optimalią patalpų temperatūrą, bet taip pat į patalpas tieks gaivų orą ir garantuos dar sveikesnę namų aplinką. Namo šildymo būdų yra iš tiesų nemažai, tad kiekvienu atveju svarbu pagalvoti, kokios šildymo galimybės gali būti pačiomis palankiausiomis. Jums visada galės pagelbėti specialistai, kurie patars, kokios galimybės galėtų būti geriausiu pasirinkimu, ir taip pat atsakys į įvairius jums rūpimus klausimus, todėl apsispręsti galėsite dar paprasčiau.
DMCA.com Protection Status