Patikimas šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos projektavimas ir montavimas.

Rekuperacinis šildymasRekuperacinis šildymas užtikrins optimalią temperatūrą
Šildymo sistemų pasirinkimas tikrai nėra mažas, tačiau pastaruoju metu vis dažniau yra pasirenkamas rekuperacinis šildymas, kuris ne tik padeda sutaupyti elektros energijos, bet taip pat išvalo namuose esantį orą, ir užtikrina sveikesnę namų aplinką.

Rekuperacinio šildymo privalumai
Patalpų šildymas karštu oru gali būti įrengiamas ir nuosavuose namuose, ir butuose. Taip pat galima rinktis ir mobilius įrenginius, kurie dažniausiai naudojami sodybose. Orinis šildymas gali padėti palaikyti optimalią temperatūrą patalpose (paprastai ji gali būti pasirenkama nuo 5 iki 30 laipsnių Celsijaus). Iš išorės patenkantis oras yra išvalomas ir sušildomas iki reikalingos temperatūros, o nešvarus oras yra pašalinamas atgal į išorę. Priklausomai nuo pasirinkto rekuperatoriaus tipo, orinis šildymas gali tiekti nuo 30 iki 1000 m3/val gryno oro, todėl jis gali būti pritaikomas įvairaus dydžio patalpose.

Svarbiausia – saugumas
Renkantis tinkamiausią rekuperatorių visada yra svarbu atsižvelgti ne tik į tai, kokioms patalpoms jis yra pritaikytas, bet taip pat į tai, ar jis yra pakankamai saugus. Vienas svarbiausių dalykų, į kurį būtina atkreipti dėmesį, - tai apsauga nuo gaisro. Visada vertėtų rinktis patikimų gamintojų produkciją, kuri galėtų užtikrinti ne tik ilgą tarnavimo trukmę, bet taip pat ir saugumą. Įsitikinkite, kad rekuperacinė sistema turi sumontuotą apsaugą nuo gaisro, ir tai galės turėti įtakos jūsų pasirinkimui.

Triukšmo lygis
Nors patalpų šildymas karštu oru paprastai nesukelia jokių nepatogumų, tačiau visuomet svarbu įvertinti ir triukšmo lygį. Tai ypatingai aktualu tada, jei sistema veiks visą parą – juk visada norima tikrai kokybiško poilsio. Atkreipkite dėmesį į tai, koks yra nurodomas triukšmo lygis, o tuomet, jei produkciją rinksitės fizinėje parduotuvėje, galėsite pasiklausyti, koks yra sistemos veikimo garsas. Dar vienas svarbus dalykas yra tai, ar orinis šildymas gali užtikrinti pakankamai švarų orą. Rinkdamiesi įrangą įsitikinkite, kad tiekiamo švaraus oro kiekis bus pakankamas. Pasikonsultavę su specialistais galėsite paprasčiau nuspręsti, kokia rekuperacinė sistema galėtų geriausiai pasiteisinti – juk svarbu ne vien tik tai, kokia įranga yra pasirenkama, bet ir tai, kur ji bus pritaikoma.

DMCA.com Protection Status