Patikimas šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos projektavimas ir montavimas.

Rekuperacinė vėdinimo sistemaKodėl rekuperacinė vėdinimo sistema yra tokia populiari?
Paskutiniu metu vis daugiau žmonių nusprendžia namuose įsirengti rekuperacinę vėdinimo sistemą butui, ir kartais yra keliamas klausimas, ar rekuperacinė vėdinimo sistema yra tikrai būtina, ar vis dėlto tai tėra mados reikalas. Taigi, kaip viskas yra iš tiesų?

Nauji pastatai tampa vis sandaresni
Renovuojami bei naujai statomi namai dėl griežtėjančių energetinio naudingumo reikalavimų tampa vis sandaresni, ir, nors tai padeda taupyti energijos sąnaudas, galima įžvelgti ir vieną didelį trūkumą – namai kur kas prasčiau vėdinami. Taigi, jei norima, kad namuose nesikauptų drėgmė, rekuperacinė sistema namui yra tiesiog būtina. Deja, vien atverti langus paprasčiausiai nepakanka – drėgmė gali imti kauptis įvairiose sandaresnėse patalpose (pavyzdžiui, vonioje, kur paprastai nėra langų). Dėl drėgmės pertekliaus namuose gali imti veistis pelėsis, o jo naikinimas gali būti tikrai labai sudėtingas.

Uždarose patalpose praleidžiame 90 procentų paros laiko
Tyrimai parodė, kad namuose oras yra net 100 kartų labiau užterštas nei lauke, todėl rekuperacinė sistema namui ar butui yra tiesiog būtina – patalpose praleidžiame net 90 procentų paros laiko. Niekam ne paslaptis, kad oro kokybė turi įtakos ir bendrai mūsų savijautai, todėl svarbu pasirūpinti, kad namai visada būtų tinkamai vėdinami. Rekuperacinė vėdinimo sistema gali padėti pašalinti įvairius alergenus, išvalyti orą bei palaikyti optimalią jo drėgmę bei temperatūrą. Taigi, toks sprendimas yra tiesiog būtinas kiekvienuose namuose.

Ar tai brangu?
Gana dažnai yra teiraujamasi, kiek gali kainuoti rekuperacinė vėdinimo sistema, ir tai visada priklauso nuo to, kokia konkreti sistema yra pasirenkama. Įvairių bendrovių nustatyti įkainiai taip pat gali labai skirtis, tad pasinaudoję internetine paieška pagal tam tikrus raktažodžius, pavyzdžiui, rekuperacinė vėdinimo sistema kaina, labai greitai galėsite sužinoti, kokius įkainius yra nustačiusios įvairios skirtingos bendrovės. Palyginę kainas tikrai galėsite nuspręsti, kokia bendrovė gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu, ir beliks tik susisiekti su pasirinktu pardavėju. Galime drąsiai teigti, kad rekuperacinė sistema namui yra ne mados reikalas, bet būtinybė – sandarias patalpas tikrai nėra paprasta išvėdinti, tad tam visada pasitarnaus rekuperacinės sistemos.

DMCA.com Protection Status